مقالات

ایده های جذاب برای دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

در زمان چیدمان دکوراسیون اتاق رنگ های زیادی به ذهنمان خطور می کند؛ آبی، صورتی، قرمز، بنفش و … . اما رنگ نارنجی که بهترین انتخاب برای دکوراسیون اتاق است، کمتر دیده می شود. نارنجی رنگی مهیج است که یک فشای روشن، گرم و لذت بخش به وجود می آورد. این رنگ از قرمز و زرد، جذاب تر و سرحال تر است و در عین حال که می تواند به شما و هر شخص دیگری در اتاق انرژی ببخشد، می تواند آرامش بخش و جذاب هم باشد. در این مقاله قرار است بهترین ایده ها برای دکوراسیون اتاق خواب نارنجی را به شما نشان دهیم تا بتوانید در کنار فضای نارنجی رنگ اتاقتان، وسایل اتاق خود را با رنگ های مکمل نارنجی، ست کنید و یک هارمونی رنگ زیبا در دیزاین اتاق تان خلق کنید. ضمنا باید بگوییم که کارشناسان مجموعه ما، تصاویر زیر را به کمک نظرات مشتریان خوب مجموعه پرنیان جمع آوری کرده اند. حتما برای دیدن این ایده های جذاب، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین ایده های دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب موضوعی مهم است که طی سالیان سال، متخصصان و حتی روانشناسان بر روی زیبایی و چیدمان صحیح آن تاکید فراوان داشته و دارند. زمانی که رنگ نارنجی یکی از رنگ های تکمیل کننده و اصلی دیزاین اتاق باشد، انگار هر گونه انرژی منفی را گرفته و بهترین حس را به افرادی که قدم به درون اتاق می گذارند، منتقل می کند.

بهترین ایده های دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

یکی از مکمل های رنگ نارنجی که به زیبایی تمام در کنار این رنگ، هارمونی می سازد، رنگ سفید است. ترکیب رنگ سفید و نارنجی بر روی دیوار و همچنین تخت و پاتختی کنار آن، باعث می شوند تا در اولین نگاه، شما چندین ثانیه مجذوب هارمونی ایجاد شده در تصویر بمانید.

ممکن است برخی افراد در ذهنشان تصور کنند که چون رنگ نارنجی تا حدودی تیز و مهیج است، نوعی زنندگی یا به اصطلاح جیغ بودن را در دیزاین اتاق ایجاد می کند. اما با مشاهده این عکس می توان دریافت که این نظریه چندان هم درست نیست و می توان رنگی را انتخاب کرد که تونالیته کمتری داشته باشد. اتفاقا این کار، دکوراسیون اتاق خواب نارنجی شما را زیباتر هم می کند.

دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

ایده های ” دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال ” را در مقاله دیگر ما ببینید.

.سادگی و منحصر بفرد بودن در یک قاب با اجزا نارنجی

شما به راحتی می توانید با اضافه کردن تخت خواب، بالش و میز نارنجی، این رنگ را به اتاق خود اضافه کنید و بدان شادابی و طراوت ببخشید. رنگ نارنجی جزء رنگ هایی است که هر بار پس از نگاه کردن به آن، انگار ذهن شما رفرش شده و انرژی تان بیشتر می شود. البته از این نکته هم نباید غافل شد که روتختی سه بعدی که در این تصویر مشاهده می کنید هم در خاص بودن دیزاین اتاق تاثیر گذار بوده است. در کل چیدن المان های ساده با رنگ های مکمل و جذاب، می تواند اتاقی زیبا و منحصر بفرد برای شما بسازد.

دکوراسیون نارنجی اتاق خواب با روتختی نارنجی

گاهی یک روتختی نارنجی می تواند فضای اتاق را خاص تر کند!

نقطه عطف و اولین چیزی که در تماشای این عکس توجه مان بدان جلب می شود، روتختی نارنجی است که به زیبایی هرچه تمام تر در فضای سفید اتاق قرار گرفته است. اگر به عکس دقت کنید متوجه می شوید که تقریبا تنها المان نارنجی رنگ درون تصویر، همان روتختی است. همین روتختی نارنجی رنگ کل فضای اتاق را تغییر داده و بدان رنگ بخشیده است. به گونه ای که اگر شما بجای این روتختی، یک رتختی سفید را بر روی تخت قرار دهید، شاید بخش زیادی از جذابیت این اتاق کاسته شود. پس به همین راحتی و تنها با خرید یک روتختی نارنجی رنگ سه بعدی، می توانید دکوراسیون اتاق خواب نارنجی داشته باشید.

ترکیب رنگی زیبا برای دکوراسیون نارنجی اتاق خواب با رنگ سبز

شادابی، سادگی و آرامش در یک قاب!

افراد حس های مختلفی را از تماشای این عکس دریافت کرده اند؛ احساس آرامش، شادابی، شور زندگی و … . حال تصور کنید که این عکس، متعلق به اتاق خواب شما باشد. مسلما دو برابر انرژی ای که اکنون از آن گرفته اید را آن موقع دریافت می کنید. این موضوع به دلیل ترکیب رنگی زیبای بکار رفته درون تصویر، یعنی نارنجی، سفید و سبز تیره است. حضور گیاهان در اتاق خواب نیز تاثیر به سزایی در طراوت و زیبایی اتاق دارد. در نهایت این شما خواهید بود و اتاقی که در زمان های غم و شادی بدان پناه خواهید برد.

ترکیب رنگی زیبا برای دکوراسیون نارنجی اتاق خواب با مشکی

اگر میخواهید اتاق خواب زوج را دکور کنید به مقاله ” بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین ” مراجعه کنید.

ترکیب رنگی زیبا برای دکوراسیون نارنجی اتاق خواب

ترکیب دو رنگ سرد و گرم در اکثر مواقع نتیجه زیبا و جذابی به همراه دارد. بسیاری از افراد عاشق رنگ های تیره و سرد همچون سرمه ای، خاکستری، مشکی و … هستند. این ترکیب رنگ می تواند هارمونی دلخواه آنها باشد که از رنگ مورد علاقه شان در کنار یک رنگ گرم و انرژی بخش استفاده شده است. برای چنین ترکیب رنگی، استفاده از روتختی طرح هندسی نارنجی رنگ نیز می تواند بسیار جذاب و خیره کننده باشد. اگر به دنبال طرح های بیشتر هم بودید، پیشنهاد می کنیم سری به کالکشن روتختی های پرنیان بزنید.

ترکیب رنگی زیبا برای دکوراسیون نارنجی اتاق خواب

زیبایی هرچه تمام تر با افزودن چند المان کوچک نارنجی رنگ!

هر زمان که خواستید کمی فضای اتاق خود را از یک رنگ و کسل بودن در بیاورید، بهترین راه استفاده از چند وسیله نارنجی رنگ مانند پتو، رو بالشی و … استفاده کنید. این رنگ شادابی و طراوت را به اتاق شما هدیه می دهد. به گونه ای که دلتان می خواهد زمان زیادی را در اتاق تان بگذرانید. در کل پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید دستی به سر و روی اتاق تان بکشید، دو کار انجام دهید:

 1) وسایل نارنجی رنگ به اتاق خود اضافه کنید.

2) چند گلدان کوچک درون اتاق تان قرار دهید.

این کارها باعث می شوند تا انرژی منفی اتاق شما گرفته شده و به حای انرژی مثبت در اتاقتان جریان پیدا کند.

سخن پایانی

سعی کردیم بهترین ایده ها برای دکوراسیون اتاق خواب نارنجی را به شما ارائه دهیم تا به بهترین شکل ممکن این کار را انجام بدهید. در مجموعه پرنیان شما می توانید روتختی و پتو به رنگ نارنجی و سایر رنگ ها در طرح های مختلف را پیدا کرده و خریداری کنید. همچنین اگر جزء مشتریان مجموعه پرنیان هستید، خوشحال می شویم که نظرتان را درباره ترکیب رنگ های جذاب مانند نارنجی و سفید در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *