سوالات متداول

سوال: جنس روتختی ها چیست و آیا با شست و شو تغییر رنگ میدهند؟

پاسخ: جنس روتختی هامتفاوت است، در قسمت توضیحات هر محصول میتوانید جنس آن را مشاهده نمایید ، این روتختی ها از بهترین جنس الیاف و پارچه انتخاب شده اند بدون رنگ و پرز دادن. و شست و شو باعث تغییر رنگ نمیشوند.

سوال: الیاف بکار رفته در این روتختی ها چیست؟

پاسخ: الیاف هالو ضد حساسیت و قابل شست و شو.

سوال: تفاوت ست لحافی و کاوری چیست؟

پاسخ: در ست لحافی روی ملحفه و الیاف دوخت خورده اما در ست کاوری روی الیاف و ملحفه دوخت ندارد و هنگام شست و شو میتوان فقظ ملحفه را شست. ست های لحافی بدلیل دوخت صنعتی زیباتر هستند.

سوال: هزینه ارسال روتختی به چه صورت است؟

پاسخ: ارسال به سراسر ایران رایگان میباشد.

سوال: قیمت روتختی و سایر محصولات این فروشگاه چه فرقی دارد؟

پاسخ: مهمترین نکته برای تمامی کارکنان فروشگاه رضایت مندی مشتریان می باشد، جهت بررسی قیمت ها میتوانید قیمت های روتختی و سایر محصولات این فروشگاه را با همکاران ما مقایسه کنید ، همچنین به مناسبتهای مختلف برخی محصولات با تخفیف مواجه می شوند.

سوال: بعد از سفارش روتختی و یا سایر محصولات چه زمانی محصول به دست ما خواهد رسید؟

پاسخ: در صورتی که وضعیت محصول برابر با ” موجود ” باشد محصول حداکثر 8 روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد ، کارهای چاپی نیز تا ۱۳ روز کاری زمان میبرد تا ارسال شود، برای دریافت اطلاعات بیشتر با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

سوال: آیا در صورت وضعیت ” ناموجود” روتختی و یا سایر محصولات، محصول ناموجود را به ” موجود ” تغییر وضعیت میدهید ؟

پاسخ: در صورتی که درخواست کاربران و مشتریان عزیز تعداد زیاد باشد همچنین شرایط دیگری مانند متوقف نشدن تولید و… تغییری نکرده باشد این امکان فراهم هست ، در صورتی که به صورت فردی با تعداد درخواست کمتر مواجه باشد می توانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

سوال: در صورت فراموش کردن شماره سفارش روتختی چه کار کنم ؟

پاسخ: بعد از اتمام خرید و ثبت سفارش شماره سفارش را یادداشت نمایید و در صورتی که نیاز به کد سفارش داشتید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

سوال: در صورت پاسخ ندادن تلفن ثابت فروشگاه( بدلیل پشت خط بودن) چگونه با فروشگاه در ارتباط باشم؟

پاسخ: می توانید با استفاده از تماس و یا پیام به واتس اپ، تلگرام با شماره 09123059785 در اسرع وقت از پشتیبانی برخوردار شوید.

سوال: روتختی های کتان نخ – ساتینت – عرضه شده پرنیان محصول کدوم کشور هستند؟

پاسخ: به اطلاع دوستان محترم می رساند کلیه اجناس ارائه شده در این سایت دوخت ایران هست اما پارچه به کار رفته وارداتی و خارجی می باشد دوستان مطلع هستند که بسیاری از صنایع ما به دلیل واردات بی رویه نابود شدند و اون دسته از صنایعی که اقدام به تولید کالای با کیفیت می کنند تحت نام ترک کالا رو به فروش می رسانند. هدف روتختی و کالای خواب پرنیان ارایه یک کالای با کیفیت ایرانی است. ما حاضر نشدیم نام میهن عزیزمون فدای فروش مون تحت عنوان کالای ترک بکنیم. خواهشی که داریم این هست که حمایت بکنید تا هر ایرانی که اقدام به تولید کالای با کیفیت می کنه اون کالا را به اسم کشور خودش بفروشه. بعضا دیده شده کالای مشابه این محصولات با درجه کیفی پایین و اسم ترک هم در حال فروش هست.
لطفا آگاهانه انتخاب کنید

سوال: منظور از روتختی سه بعدی چیست آیا چاپ برجسته دارند؟

پاسخ: روتختی سه بعدی . طرح برجسته نیست نوعی چاپ دیجیتال هست که تصاویر زنده و واقعی به نظر می آیند .

سوال: آیا روتختی های تولید پرنیان لحاف هم دارند و یا کاور لحاف هستند؟

پاسخ: روتختی های تولید پرنیان  با لحاف عرضه میشوند.

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات بالا قرار نداشت می توانید با تماس با فروشگاه سوالات خود را مطرح نمایید.