مقالات

بهترین مارک حوله تن پوش ترک و خارجی چیست ؟

بهترین مارک حوله تن پوش ترک

حوله یکی از وسایل بهداشتی و شخصی است که انواع بسیار متنوعی دارد. این کالا کاربردهای فراوانی دارد. پس از این که از حمام یا استخر بیرون آمدید، نیاز به حوله دارید تا خودتان را خشک کنید. همچنین بعد از شستن دستان خود و یا شستن ظروف، خشک کردن دست‌ها الزامی است. حوله‌های دست و صورت، استخری، حمامی، تن پوش و پالتویی پرکاربردترین انواع حوله است. حوله تن پوش موضوع اصلی این مقاله است که می‌خواهیم راجع به آن صحبت کنیم. حوله تن پوش باید کیفیت بالایی داشته باشد؛ زیرا به طور مستقیم و به صورت مکرر با پوست بدن و صورت شما در ارتباط است. همچنین جزو کالاهایی است که چندین سال استفاده خواهد شد. برندهای ایرانی و خارجی زیادی هستند که حوله تن پوش به تولید می‌رسانند. برندهای ترکیه‌ای به علت کیفیت بالای محصولاتی که تولید می‌کنند، متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است. ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله بهترین مارک حوله تن پوش ترک را مورد بررسی قرار دهیم و شما را در انتخاب آن راهنمایی نماییم. پس در ادامه همراه ما باشید.

معرفی بهترین مارک حوله تن پوش ترک و خارجی  

در کل بین برندهای خارجی که حوله تنی تولید می‌کنند، برندهای ترک محبوبیت بیشتری دارند. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم که چند مورد از بهترین مارک حوله تن پوش ترک را به شما معرفی کنیم تا اگر قصد خرید حوله ترکیه‌ای را دارید، شما را راهنمایی نماییم.

تاچ

تقریبا می‌توان گفت که یکی از بهترین مارک حوله تن پوش خارجی، مارک TAC ترکیه است. این برند معروف قدمت بالایی داشته و در تولید کالای حمام، پیشرو می‌باشد. محبوبیت این مارک حوله تنی بسیار بالا است و در سراسر دنیا طرفدار دارد. این حوله وزن مناسبی دارد، دارای انواع سایزهای استاندارد است، ضخامت مطلوبی دارد، از نظر طرح و رنگ متنوع است و الیاف خوبی در آن به کار رفته است. بیشتر الیافی که در این حوله به کار می‌رود بامبو، کتان و پنبه خالص است. به همین علت لطافت خوبی داشته و قدرت آبگیری آن مناسب است. به خاطر ویژگی‌های گفته شده، دوام حوله مارک تاچ بالا بوده و متناسب با آن، قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندها دارد.

تاچ بهترین مارک حوله تن پوش ترک

یوگا لو

مارک “یوگا لو” نیز جزو بهترین مارک حوله تن پوش ترکیه است که محبوبیت فراوانی دارد. علت این محبوبیت این است که تنوع بسیار بالایی دارد؛ این برند به تولید حوله تن پوش کلاه دار، بدون کلاه، جیب دار و بدون جیب پرداخته است که هر یک کاربرد و طرفداران خاص خود را دارد. از طرف دیگر دارای طرح و رنگ‌های بسیار متنوع و متفاوت است که تقریبا تمام سلایق را پوشش می‌دهد. یوگا لو اغلب در تولید حوله 50 درصد از الیاف پنبه و 50 درصد از بامبو استفاده می‌کند. به همین دلیل بسیار سبک، نرم و لطیف است و همچنین با محیط زیست سازگاری دارد.

یوگالو بهترین مارک حوله تن پوش ترک

اُزدیلک

اُزدیلک ششمین تولیدکننده حوله و کالای حمام در دنیا است که در بازارهای بین المللی طرفداران زیادی دارد. در تولید این حوله از الیاف طبیعی 100 درصد نخ پنبه استفاده می‌شود. به همین دلیل لطافت فراوانی داشته و یکی از دلایل شهرت این برند است. این حوله از قدرت آبگیری مناسبی برخوردار است. ممکن است در ابتدای استفاده از این محصول شاهد پرزدهی باشید؛ باید به شما بگوییم که نگران این موضوع نباشید. پرزهای اضافی پس از یکی دو بار استفاده و شستشو از بین خواهد رفت. برند “ازدیلک” نیز از برندهای خوب ترک است که جزو بهترین مارک حوله تن پوش خارجی به حساب می‌آید.

ازدیک بهترین مارک حوله تن پوش ترک

هوبی

اگر به دنبال حوله تن پوش سبک و لطیف هستید، برند Hobby پیشنهاد خوبی است. این برند ترک حوله‌های خود را از الیاف طبیعی بامبو و نخ پنبه خالص به تولید می‌رساند. الیاف نام برده شده اصلا پرزدهی ندارند، بو نمی‌گیرند و حساسیت ایجاد نمی‌کنند. نرمی و لطافت این حوله تن پوش مناسب بوده و پوست شما را اذیت نمی‌کند. کیفیت مطلوب این حوله باعث می‌شود که در اثر شستشو، دچار آبرفت یا کاهش رنگ نشود. هوبی نیز در دسته بهترین مارک حوله تن پوش ترکیه جای گرفته است.

هوبی بهترین مارک حوله تن پوش ترک

دانتلا

حوله‌های دوقلوی “دانتلا” بیشترین فروش، طرفدار و شهرت را در بین برندهای ترک دارند. تقریبا می‌توان گفت که این حوله بهترین مارک حوله تن پوش ترک برای عروس و داماد است. یعنی اغلب برای تهیه جهیزیه این مدل حوله به کار برده می‌شود. این برند قدمت زیادی داشته و از سال 1992 فعالیت می‌کند. تنوع مدل، رنگ، طرح و سایز این حوله پاسخگوی تمام نیازها خواهد بود. کیفیت دانتلا بسیار بالا بوده و دوام خوبی دارد. حوله تن پوش دانتلا لطافت و وزن مناسبی داشته و برای همه مناسب است.

دانتلا بهترین مارک حوله تن پوش ترک

برای خرید انواع حوله میتوانید به قسمت ” حوله ” فروشگاه پرنیان مراجعه نمایید.

ویژگی‌های حوله تن پوش

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، حوله یکی از کالاهای بهداشتی و کاملا ضروری برای هر فردی است. تماس مستقیم حوله با پوست باعث شده است که در هنگام خرید، کیفیت و مرغوبیت آن را مورد بررسی قرار دهید.

  • مهمترین ویژگی حوله این است که آبگیری خوبی داشته باشد. حوله تن پوش با قدرت و درصد آبگیر بودن خود باعث ماندگاری می‌شود. حوله‌هایی که آبگیری بیشتری دارند، دوام بالاتری داشته و دیرتر خراب می‌شوند. 
  • یک حوله تن پوش باکیفیت باید به میزان مناسب نرم و لطیف باشد. اگر حوله بافتی زبر و زخمت داشته باشد، پوست را آزار خواهد داد و در صورت استفاده از آن، زبرتر شده و روی پوست خراش ایجاد خواهد کرد.
  • ویژگی بعدی حوله این است که ماندگاری خوبی داشته باشد. قطعا حوله تن پوش جزو آن دسته از کالاها نیست که هر چند ماه یکبار تعویض شود؛ پس باید کیفیت مطلوبی داشته باشد تا بتوان چند سال از آن استفاده نمود.
  • الیاف به کار رفته در تولید حوله نیز بسیار اهمیت دارد. باید الیافی بادوام، باکیفیت، ضد حساسیت و لطیف به کار برده شود. همچنین الیاف نباید پرزدهی داشته باشد تا به طور مثال، پرزها به بینی یا دهان شما وارد نشده و حساسیت ایجاد نکند.
  • دیگر ویژگی یک حوله تن پوش خوب این است که برش خوبی داشته باشد. اگر که حوله تنی شما برش مناسبی نداشته باشد و دوخت آن تمیز و مطلوب نباشد، شما با آن احساس راحتی نخواهید داشت و برای شما آزار دهنده خواهد بود.

بیشتر مارک و برندهای معروف تولید حوله تن پوش، تمام نکاتی که در بالا اشاره شد را رعایت می‌کنند. اما این نکته نیز بسیار اهمیت دارد که حتی اگر شما بهترین مارک حوله تن پوش ترکیه را نیز خریداری کنید اما به درستی از آن نگهداری نکنید، به زودی کیفیت خود را از دست داده و خراب می‌شود. در پایین چند مورد از شرایط نگهداری حوله را برایتان نام می‌بریم تا حوله شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

ویژگی های حوله تن پوش

نکات نگهداری حوله تن پوش

  • سعی کنید حوله را زیاد در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
  • بهتر است برای خشک کردن حوله از حرارت بالا، به طور مثال بخاری استفاده نکنید.
  • پس از استفاده از حوله، برای خشک کردن آن اقدام کنید؛ بهتر است آب برای مدت طولانی در حوله باقی نماند.
  • حوله تن پوش را زیاد مورد شستشو قرار ندهید تا کیفیتش پایین نیاید.

سخن پایانی

در این مقاله راجع به حوله تن پوش صحبت کردیم و در ادامه به معرفی بهترین مارک حوله تن پوش ترک پرداختیم. در هنگام خرید حوله دقت زیادی باید داشته باشید. با آگاهی بر ویژگی‌های حوله تن پوش خوب، قطعا تصمیم بهتری خواهید داشت. امید است که مطالب این مقاله از سایت کالای خواب پرنیان بتواند به شما کمک کند تا انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *