روتختي سه بعدي چيست؟

روتختی سه بعدی شکل جدیدی از روتختی است،به اینصورت که شکل مورد نظر بصورت پنل و یک تکه روی پارچه چاپ میشود بطوری که در آن تصاویر عمق و جلوه بیشتری پیدا کرده است و بیننده حس زنده بودن و طبیعی بودن را در آن حس می کند.

روتختی سه بعدی چیست؟

شاید این روزها نام روتختی سه بعدی را زیاد شنیده باشید ولی ممکن است ندانید به چه روتختی سه بعدی میگویند و تفاوت آن با سایر روتختیها چیست؟ ما سعی داریم در این مقاله به این موضوع بپردازیم.
روتختی سه بعدی شکل جدیدی از روتختی است که این روزها بسیار ترند شده و توانسته در مدت کوتاهی طرفداران بسیاری را جلب نماید. تفاوت روتختی سه بعدی با سایر روتختیها در نوع چاپ آن است. در روتختی سه بعدی چاپ دیجیتال ( 3D) با آخرین دستگاههای روز دنیا در کالای خواب پرنیان انجام میشود ، به اینصورت که شکل مورد نظر بصورت پنل و یک تکه روی پارچه چاپ میشود بطوری که در آن تصاویر عمق و جلوه بیشتری پیدا کرده است و بیننده حس زنده بودن و طبیعی بودن را در آن حس می کند.
در این میان کیفیت دستگاه چاپ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. روتختی های سه بعدی کالای خواب پرنیان از پیشرفته ترین دستگاههای موجود در دنیا هستند که کیفیت چاپ بی نظیری را به ارمغان می آورند.

جهت مشاهده مدل روتختی های سه بعدی روی لینک زیر کلیک کنید.

روتختی سه بعدی

ارسال نظر